Intencje Mszy św. od 22 kwietnia do 28 kwietnia 2019

 

Poniedziałek

Wielkanocny

22 kwietnia

 

08:00

08:00

+ Jan Chabros (gregorianka 21)

+ Bartłomiej Kaczor (9 r.ś)

09:30

+ Regina Turkiewicz (4 r.ś), Zbigniew Trybuła (25 r.ś), Teresa i Stanisław Wiśniewscy

11:00

+ Marian Kolasa (8 r.ś), Zdzisław Czubara (8 r.ś), Witold i Helena Czubara, Maria, Stefan, Wacław Czubara i zmarłych z rodziny i zmarłych z rodziny Kolasów

12:15

12:15

+ Chrzest

+ Roman Kuczmara (28 r.ś), Henryka (6 r.ś), Władysław, Andrzej, Stanisława

17:00

+ Piotra Winnickiego

Wtorek

23 kwietnia

07:00

++ Perehubków i Zienkiewiczów

17:00

17:00

+ Jan Chabros (gregorianka 22)

+ Jadwiga Jakubowska (12 r.ś), Mieczysław Jakubowski (3 r.ś), ++Walickich

Środa

24 kwietnia

07:00

07:00

+ Jan Chabros (gregorianka 23)

+ Antoni Jerzy Krzywonos (1 r.ś)

17:00

17:00

17:00

17:00

+ Jan Chodzewski, Henryk, i zmarłych z rodziny Legiedziów

+ Alicja Sikorska

+ Jan Tęczak (26 r.ś), Greniuków i Tęczaków

+ Franciszek Jasiukiewicz (28 r.ś), Zofia, Maria, Franciszek

Czwartek

25 kwietnia

07:00

+ Teresa Janiec (30 dzień od śmierci)

17:00

17:00

+ Jan Chabros (gregorianka 24)

+ Stanisława (k) Kawka (21 r.ś), ++Kawków, Borkowskich, Gmitrowiczów, za dusze cierpiące w czyśćcu

Piątek

26 kwietnia

07:00

+ Barbara Ciężka, Irena Ciężka, Sławomir Szumiata

17:00

17:00

+ Jan Chabros (gregorianka 25)

+ Antonina Sagadyn (12 r.ś), z Sagadynów, Zarębskich, Kowalczuków, Czarnieckich

Sobota

27 kwietnia

07:00

07:00

+ Jan Chabros (gregorianka 26)

+ Łucja (21 r.ś), Władysław, Krystyna, Zygmunt, Bolesław z rodziny Witkowskich i Lebiedowiczów

16:00

17:00

18:00

+ Ślubna Zdun-Kloc

+ Ślubna Prokop-Mazurek

+ Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo NMP i łaskę zdrowia i miłości dla Marii i Jerzego Jeczeń

NIEDZIELA

28 kwietnia

 

08:00

08:00

+ Janina, Feliksa, Jan, Paulina, Piotr, Stanisław ++ Bojarczuków, Maria i Bazyli z Kozielewiczów

+ Mikołaj Stepaniuk (13 r.ś), Janina, Agnieszka i Piotr ze Stepaniuków

09:30

+ Czesław Hwedczuk (37 r.ś), Marianna, Wojciech, Julia, Oleszczuk Michał, Wiktoria

11:00

+ Klementyna i Andrzej Puzio ++ Puziów i Gruszczyńskich

12:15

+ Tadeusz, Alicja, Franciszek ++ Siejków

17:00

17:00

17:00

+ Czesława (k) Owad (4 r.ś), Wiktor Owad, Waładysława (k), Stanisław Żmuda

+ Jan Chabros (gregorianka 27)

+ Za Maturzystów

 


Msze święte:

w niedziele - 800, 930, 1100, 1215, 1700
w dni powszednie - 700, 1700


Kancelaria parafialna:

w dni powszednie - 800 - 900,  1530 - 1630