Intencje mszy świętych 3 - 9 maj 2021 r. |
Poniedziałek |
godz. 08.00 |
- śp. Józef Mróz- gregorianka |
godz. 8.00 |
-śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
godz. 9.30 |
- śp. Aleksander Gołębiowski - gregorianka-of żony i dzieci |
|
godz. 11.00 |
-śp. Monika Borsukiewicz |
|
godz. 11.00 |
-śp. Maria Wróblewska 6r.ś Wacław Wróblewski |
|
godz. 12.15 |
-śp. Stefan Czepiel 1r. ś Bożena Czepiel Stanisława [k] Władysław Onuszkiewicz |
|
godz. 17.00 |
-śp. Eugenia [k] Dąbrowska - gregorianka |
|
godz. 17.00 |
-śp. Czesława [k] Owad 6r.ś z rodziny Owad Marciniaków i Żmudów |
|
Wtorek |
godz. 07.00 |
-śp. Maria Popławska -30 dzień po śmierci |
godz. 07.00 |
-śp. Teresa Laskowska- 30 dzień po śmierci |
|
godz.07.00 |
-śp. -śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Eugenia [k] Dąbrowska - gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Kazimierz i Stefania [k] Wrzos |
|
Środa |
godz.07.00 |
-śp. Eugenia [k] Dąbrowska - gregorianka |
godz.07.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
godz.07.00 |
-śp. Czubarów, Karpowiczów, Domańskich i Wypychów |
|
godz.17.00 |
-śp. Marianna Korneluk - of Hojdów i Misiurów |
|
godz.17.00 |
-śp. -śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
Czwartek |
godz.07.00 |
-śp. Emilia 7r.ś Leonard 36r.ś Szałata i zmarłych z rodziny |
godz.07.00 |
-śp. -śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
godz.07.00 |
-śp. Stanisława [k] Lebiedowicz 30 dzień po śmierci |
|
godz.17.00 |
Aby Bóg był znany czczony i kochany w każdym ludzkim sercu WMO |
|
godz. 17.00 |
-śp. Eugenia [k] Dąbrowska - gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
Piątek |
godz.07.00 |
-śp. Jan Orzeszyna i Maria Zagraj |
godz.07.00 |
-śp. Marek Solak -30 dzień po śmierci |
|
godz.07.00 |
-śp. -śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
godz. 15.00 |
Ślub-Magdalena Mielniczuk -Marcin Zaczkowski |
|
godz.17.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
godz.17.00 |
Wynagradzająca N.S.Pana Jezusa za popełnione grzechy |
|
godz.17.00 |
-śp. Eugenia [k] Dąbrowska - gregorianka |
|
Sobota |
godz.07.00 |
-śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
godz.07.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
godz.07.00 |
- Śp. Stanisław Lichnowski- imieninowa |
|
godz.17.00 |
-śp. Teresa i Stefan Marciniak |
|
godz.17.00 |
-śp. Stanisław Mazurek- imieninowa |
|
Godz.17.00 |
-śp. Eugenia Dąbrowska -gregorianka |
|
Niedziela |
godz.08.00 |
-śp. Kazimierz Wesołowski 32r. ś Sabina Wesołowska z Wesołowskich, Palonków |
godz.08.00 |
-śp. Edmund 24r.ś Bronisława [k] Józefa [k] Tomasz z rodziny Ciesielczuków |
|
godz.09.30 |
- śp. Adam Jaroń 5r.ś Górska Emilia 8r.ś Stanisław Górski 41r.ś |
|
godz.11.00 |
-śp. Jan Gorajek 25r.ś Józef i Genowefa |
|
godz.11.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
godz.12.15 |
-śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
godz.12.15 |
-śp. Maria Czerwonka 11r.ś Jan Czerwonka 39r.ś |
|
godz.17.00 |
-śp. Irena Żmuda 30 dzień po śmierci |
|
godz. 17.00 |
-śp. Eugenia Dąbrowska -gregorianka |