XXV Niedziela Zwykła

  1. Dziś XXV Niedziela Zwykła. W 100 lecie odzyskania niepodległości polecamy Panu Bogu losy naszej Ojczyzny, życie i rozwój naszych dzieci, młodzieży i naszych rodzin. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Młodzież zapraszamy na godz. 9.30, a dzieci na godz. 11.00. Przypominamy iż dzieci szkoły podstawowej oraz gimnazjum otrzymują kontrolki z niedzielnej Eucharystii i wklejają je do swoich zeszytów. Podobne kontrolki będą otrzymywali w miesiącu październiku za udział w modlitwie różańcowej. Papież Franciszek rozpoczął pielgrzymkę na Litwę, Łotwę i Estonię. Módlmy się o Boże błogosławieństwo w pracy misyjnej dla papieża.

  2. Bardzo dziękujemy wojsku, dzieciom, młodzieży, dyrekcjom szkół, nauczycielom oraz środowiskom Armii Krajowej za udział we Mszy św. na cmentarzu z racji napaści Sowietów na Polskę

  3. W sobotę 29 IX w kalendarzu liturgicznym przypada święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Zachęcamy do modlitwy i czci naszych patronów.

  4. Odwołuję dzisiejsze zebranie rodziców dzieci klas III w sprawie I Komunii św. Spotkanie to odbędzie się za tydzień po Mszy wieczorowej.

  5. Zbliża się miesiąc różańcowy – październik. Warto odnowić kapliczki i krzyże przy których będziemy odmawiać różaniec.

  6. Odbyło się w piątek spotkanie młodzieży przystępującej do bierzmowania. W tym spotkaniu wzięło udział 99 osób. Dla tej Młodzieży jest Msza św. w niedzielę o godz. 9.30.

  7. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze – książkowe i ścienne oraz kalendarze Katolickiego Radia Zamość

  8. Prasa katolicka do nabycia pod chórem

  9. Obejmijmy modlitwą nasza parafię, dzieci, młodzież szkolną, rodaków, wojsko oraz naszą Ojczyznę.


Msze święte:

w niedziele - 800, 930, 1100, 1215, 1700
w dni powszednie - 700, 1700


Kancelaria parafialna:

w dni powszednie - 800 - 900,  1530 - 1630