IV Niedziela Zwykła

  1. Dziś IV Niedziela Zwykła. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Po sumie zebranie rodziców dzieci klas III w sprawie I Komunii św.

  2. Przypominamy, iż w ciągu tygodnia, a w niedziele i święta o godz. 16:30 odprawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do tej szczególnej modlitwy, o którą prosil Chrystus św. Siostrę Faustynę.

  3. Jesteśmy po pięknym wydarzeniu duszpasterskim jakim była transmisja Mszy św. przez TVP program 3. Bardzo dziękuję Wojsku na ręce Pana Dowódcy, Straży Granicznej, Służbie Celnej, Służbie Więziennej, Policji, naszemu Starostwu Powiatowemu, i władzom Miasta. Szczególne podziękowania naszych zespołów młodzieżowego i dziecięcego na ręce Pana Leszka, dla Domowego Kościoła, Legionu Maryi, naszym elektrykom – Panu Śliwińskiemu Zygmuntowi i Dariuszowi Wysockiemu, Pani Kościelnej i Pani Gospodyni, naszym ministrantom i lektorom. Słowa podziękowania należą się i wszystkim parafianom, którzy byli na tej Mszy św., a było nas wyjątkowo dużo. Słowa podziękowania składam Panu dr Marianowi Nagadowskiemu nadleśniczemu w Strzelcach za czytanie Słowa Bożego i piękny dar ołtarza. Wszystkim mówimy „Bóg zapłać”.

  4. We wtork 5 lutego w kalendarzu liturgicznym przypada św. Agaty. Na Mszy św. porannej i wieczornej poświęcenie cleba, soli i wody. W tym dniu w parafi św. Michała w Zamościu odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorych „Amazonek”.

  5. Rozebraliśmy dekorację świąteczną. Bardzo dziękuję za pomoc „Legionowi Maryi”, naszym elektrykom, wikarym, ministrantom i kwiaciarce Pani Beacie za piękne bukiety do Kościoła. Dziękuję Państwu Dubienkom za dekoracje kinkietów.

  6. Dziś jest też I Niedziela Miesiąca. Intencja papieska na miesiąc luty „Aby z wielkodusznością otaczano opieką ofiary handlu ludźmi, przymusowej prostytucji i przemocy”. Po sumie zmianka tajemnic różańcowych.

  1. Prasa katolicka do nabycia pod chórem. Zachęcamy do czytania i pogłębiania wiedzy religijnej, a za tydzień taca na WSD naszej Diecezji.

  2. Dziękuję Pani Krystynie Sowierszenko za naszą gazetkę do gabloty.

  3. Ogarnijmy modlitwą dzieci, młodzież szkolną, a zwłaszcza młodzież akademicką zdającą egzaminy w sesji zimowej.


Msze święte:

w niedziele - 800, 930, 1100, 1215, 1700
w dni powszednie - 700, 1700


Kancelaria parafialna:

w dni powszednie - 800 - 900,  1530 - 1630