VI Niedziela zwykła

 

  1. Dziś VI Niedziela zwykła. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Trwają ferie zimowe. Przypominamy dzieciom i młodzieży oraz rodzicom, iż nie ma ferii od modlitwy i niedzielnej Mszy św. Gdziekolwiek jesteśmy czy u dziadków czy na wczasach obowiązuje nas uczestnictwo w niedzielnej Mszy św.

  2. Trwa karnawał. Czy jednak w tym czasie nie zapominamy o Bogu, o naszych religijnych obowiązkach. Czy nie zwalniamy się zbyt łatwo po sobotniej zabawie z uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.?

  3. Naszą modlitwą i czynną ofiarą wspierajmy ludzi starszych, chorych, błądzących. Pamiętajmy o tych, którzy ze względu na wiek nie mogą pójść na Mszę św. Zaproponujmy im dojazd do kościoła, albo pomóżmy nastawić im telewizor z odprawianą Mszą św.

  4. Przypominamy, iż w każdą środę, o godzinie 17:00 odprawiana jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z codzienną modlitwą do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.

  5. Prasa katolicka do nabycia pod chórem, a w zakrystii są do nabycia płyty ze Mszy św. transmitowanej z naszego Kościoła oraz płyta z naszymi śpiewami Zespołu „Lechici”

  6. Informujemy młodych zainteresowanych naukami przedmałżeńskimi, iż rozpoczną się one od 3 marca. Będą one prowadzone po Mszy św. młodzieżowej w sali katechetycznej Domu Parafialnego.

  1. Obejmijmy modlitwą naszych gości, parafian, a zwłaszcza studentów, dzieci i młodzież.


Msze święte:

w niedziele - 800, 930, 1100, 1215, 1700
w dni powszednie - 700, 1700


Kancelaria parafialna:

w dni powszednie - 800 - 900,  1530 - 1630