VII Niedziela zwykła

  1. Dziś VII Niedziela zwykła. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Kończą się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy zarówno do pilności życia według Ewangelii jak i do intensywnej nauki.

  2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca i Pierwsza Sobota. Otwarte Serce Zbawiciela uczy nas otwierania serc naszych na sprawy, potrzeby, trudy bliźnich. Mówi się, że największa chorobą XXI wieku jest brak serca, wrażliwości, znieczulica społeczna. Patrzmy częściej w to otwarte Serce włócznią przebite, dla nieprawości naszych stałego źródła naszej pociechy, a znajdziemy ukojenie dla serc naszych. Nabożeństwa do Najświętszego serca Pana Jezusa o 07:00 i 17:00, a w Dziekanowie o 16:00. Spowiedź dzieci i młodzieży od godziny 14:00. W tym dniu odwiedzamy chorych parafian.

  3. 1 marca o godzinie 11:00 na placu przy Pomniku Żołnierza Polskiego Państwa Podziemnego odbędą się uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Szczegóły programu na tablicy ogłoszeń.

  4. Regionalne Centrum Krwiodastwa informuje, iż co miesiąc w pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 9-12 można w HDK-u oddać krew dla ludzi chorych.

  5. W zakrystii są do nabycia płyty ze Mszy św. transmitowanej przez TVP program 3 z naszego Kościoła, a 28 lutego o godzinie 18:10 na tym programie będzie wyświetlony film z życia naszej parafii.

  6. Prasa katolicka do nabycia pod chórem, zachęcamy do lektury i wzbogacania wiadomości religijnych.

  7. Po przewrwie semestralnej zapraszamy młodzież jak i dzieci do spotkań duszpasterskich z kapłanami oraz do obsługi Mszy św. młodzieżowej i dziecięcej.

  8. Obejmijmy modlitwą naszą Ojczyznę, dzieci i młodzież, chorych parafian.


Msze święte:

w niedziele - 800, 930, 1100, 1215, 1700
w dni powszednie - 700, 1700


Kancelaria parafialna:

w dni powszednie - 800 - 900,  1530 - 1630