VI Niedziela zwykła

 1. Dziś VI Niedziela zwykła. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Trwa w naszej parafii „Jerycho Różańcowe” - znamy program czuwania. Zakończenie wspólnotowej modlitwy Mszą św. o godz. 17:00. Dziękuję tym, którzy od wczoraj czuwają na modlitwie.

 2. Trwa karnawał. Czy jednak w tym czasie nie zapominamy o Bogu, o naszych religijnych obowiązkach. Czy nie zwalniamy się zbyt łatwo po sobotniej zabawie z uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.?

 3. Naszą modlitwą i czynną ofiarą wspierajmy ludzi starszych, chorych, błądzących. Pamiętajmy o tych, którzy ze względu na wiek nie mogą pójść na Mszę św. Zaproponujmy im dojazd do kościoła, albo pomóżmy nastawić im telewizor z odprawianą Mszą św..

 4. Przypominamy, iż w każdą środę, o godzinie 17:00 odprawiana jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z codzienną modlitwą do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.

 5. Informujemy młodych zainteresowanych naukami przedmałżeńskimi, iż rozpoczną się one od 3 marca. Będą one prowadzone po Mszy św. młodzieżowej w sali katechetycznej Domu Parafialnego.

 6. Jeszcze raz przypominamy o uroczystości beatyfikacyjnej Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w dniu 7 czerwca. Chcemy zorganizować wspólny wyjazd na w/w uroczystości. Prosimy zgłaszać zapotrzebowanie na przepustki wejściowe i na pojazdy.

 7. Jeszcze kilka osób nie wpłaciło po 1 tys. zł. Na pielgrzymkę do Grecji. Proszę też o podanie swoich danych.

 8. Prasa katolicka do nabycia pod chórem.

 9. Ponawiamy zaproszenie do Radnych naszej parafii na Mszę św. o godz. 9:30 w przyszłą niedzielę.

 10. Obejmijmy modlitwą naszych gości, parafian, a zwłaszcza studentów, dzieci i młodzież.

  Święty Michale Archaniele...


Msze święte:

w niedziele - 800, 930, 1100, 1215, 1700
w dni powszednie - 700, 1700


Kancelaria parafialna:

w dni powszednie - 800 - 900,  1530 - 1630